foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

zdjęcie Kicaj zdrowoNasza szkoła w tym roku uczestniczyła w miejskim programie profilaktyczno- edukacyjnym dla uczniów klas I- III zabrzańskich szkół podstawowych „KICAJ ZDROWO”. Tematem tegorocznej edycji była „Profilaktyka bullyingu w Internecie”. Program przebiegał pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zabrze i Dyrektora Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Katowicach.

Celem programu było wykształcenie u dzieci bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu. Uczniowie zostali zapoznani z różnymi formami zagrożeń, takimi jak: cyberprzemoc, kontakty z osobami poznanymi w Internecie, nadmierne korzystanie z komputera i Internetu. Ponadto uczniowie z klas 1-3 oglądali bajki i filmy edukacyjne związane z bezpieczeństwem w Internecie: "Ovce w sieci", "3 2 1 Internet", "Sieciaki", wzięli udział w Tygodniu Kodowania oraz w szkolnym konkursie plastycznym "Jestem bezpieczny w Sieci'.

p. A. Matusiak

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!