foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20210211 104800We wtorek 23 lutego dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola odwiedziły naszą szkołę. Przedszkolaki zostały powitane przez panią dyrektor Elżbietę Brzezińską. Dzieci podczas pobytu w szkole obejrzały pokaz eksperymentów oraz uczestniczyły w zajęciach plastycznych, gdzie własnoręcznie wykonały zwierzątka. Wiele radości sprawiło również naszym gościom uczestnictwo w zabawach i grach ruchowych na hali gimnastycznej, przygotowanych przez panie z wychowania fizycznego. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i uśmiech na twarzy każdego dziecka. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci przekonały się, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie.

Czekamy na Was!!!

A. Matusiak, B. Foks

 
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!