20210211 104800We wtorek 23 lutego dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola odwiedziły naszą szkołę. Przedszkolaki zostały powitane przez panią dyrektor Elżbietę Brzezińską. Dzieci podczas pobytu w szkole obejrzały pokaz eksperymentów oraz uczestniczyły w zajęciach plastycznych, gdzie własnoręcznie wykonały zwierzątka. Wiele radości sprawiło również naszym gościom uczestnictwo w zabawach i grach ruchowych na hali gimnastycznej, przygotowanych przez panie z wychowania fizycznego. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i uśmiech na twarzy każdego dziecka. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci przekonały się, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie.

Czekamy na Was!!!

A. Matusiak, B. Foks