foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

received 412724899146773Dnia 1 grudnia w szkolnej świetlicy odbyło się przedstawienie dla klas pierwszych i czwartych szkoły podstawowej o tytule "Entliczek pętliczek". Dzieci były zachwycone fabułą,  która mówiła o robaczku mającym dosyć jedzenia jabłek. Przygotowania trwały około dwóch miesięcy, wszyscy aktorzy byli bardzo zaangażowani, dlatego spektakl stał na wysokim poziomie. Zaangażowanie nowej grupy teatralnej pod nazwą Rodzynek-Dziewczynek oraz przy okazji świetna zabawa spowodowały, że debiut stał się sukcesem. Miło było patrzeć jak młodzi artyści bawią się na scenie - śpiewają, tańczą i grają.

Z niecierpliwością czekamy na następne wystąpienia młodych talentów z nowej grupy teatralnej pod kierunkiem p. Beaty Wyrzykowskiej-Piesik.

D. Safian, K. Ścisło kl. 2p

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!