foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Bardzo prosimy rodziców, którzy zapisali swoje dzieci do klasy 7 SP nr 27 aby po zakończeniu roku szkolnego dostarczyli do sekretariatu szkoły oryginały świadectw ukończenia klasy szóstej. Otrzymają Państwo wówczas przekaz, który należy dostarczyć do swojej poprzedniej szkoły. Pozostałe dokumenty zostaną przesłane pomiędzy szkołami. Pamiętajcie Państwo również o zdjęciach legitymacyjnych.

Bardzo prosimy rodziców, którzy zapisali swoje dzieci do klasy 4 SP nr 27 aby po zakończeniu roku szkolnego dostarczyli do sekretariatu szkoły oryginały świadectw ukończenia klasy trzeciej. Otrzymają Państwo wówczas przekaz, który należy dostarczyć do swojej poprzedniej szkoły. Prosimy również rodziców, którzy zadeklarowali się, a jeszcze tego nie zrobili, o wypełnienie w sekretariacie wniosku o naukę języka mniejszości narodowej (niemieckiego). Pamiętajcie Państwo również o zdjęciach legitymacyjnych.

Read more: Uwaga! Ogłoszenie klasy 4 Szkoły Podstawowej!

Festyn Rodzinny w ZS 10!

Zapraszamy Państwa na Festyn Rodzinny w ZS 10
w sobotę 25.05.2019 w godzinach od 10.00-14.00. 

W programie festynu:                    

STREFA GASTRONOMICZNA

grill
popcorn
wata cukrowa
ciasta i inne
lemoniada
kawa
mrożony granit 

STREFA ROZRYWKI

Jazda konna + koza  
Pokaz węży + fotografia
Pokaz wozu strażackiego
Malowanie twarzy
Trampoliny
Występy muzyczne
Pokazy akrobatyczne
Dmuchane ślizgawki 

STREFA…

Read more: Festyn Rodzinny w ZS 10!

Czytaj więcej: Dzień św. Patryka!Dzień Św. Patryka - skrzaty, koniczyny i zielono wszędzie!!!

W marcu obchodziliśmy Dzień Św. Patryka. Uczniowie od klas 1 do 5 świetnie bawili się przy rytmach muzyki irlandzkiej, grali w różne gry multimedialne i zabawy, poznawali tradycje irlandzkie, życie świętego Patryka a w przerwie gościli się na zielono zastawionych stołach.

p. K. Teichman

Read more: Dzień św. Patryka!

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!