foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

P3260141Szkolna grupa teatrlana 10Kurtyna nie odpuszcza i nie spoczywa na laurach. Po zeszłorocznych sukcesach dalej trzyma poziom i po raz drugi z rzędu zdobywa Złotą Maskę na 64 Festiwalu Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka. To duży sukces zespołu, który działa dopiero drugi rok pod okiem p. Beaty Wyrzykowskiej-Piesik. Cieszymy się niezmiernie i gratulujemy udanego występu, bardzo dobrej gry aktorskiej wszystkim członkom grupy (podkreślało to jury) i ciekawego pomysłu choreograficznego. Nasi gimnazjaliści wystawili sztukę Marty Guśniowskiej pt. Gdzie jest Pani Eś? 

Ponadto Zuzanna Gajdzik - w tytułowej roli - również po raz drugi otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki.

Dziękujemy serdecznie - jesteśmy bardzo dumni! Oby tak dalej!

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!