foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

P3260141Szkolna grupa teatrlana 10Kurtyna nie odpuszcza i nie spoczywa na laurach. Po zeszłorocznych sukcesach dalej trzyma poziom i po raz drugi z rzędu zdobywa Złotą Maskę na 64 Festiwalu Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka. To duży sukces zespołu, który działa dopiero drugi rok pod okiem p. Beaty Wyrzykowskiej-Piesik. Cieszymy się niezmiernie i gratulujemy udanego występu, bardzo dobrej gry aktorskiej wszystkim członkom grupy (podkreślało to jury) i ciekawego pomysłu choreograficznego. Nasi gimnazjaliści wystawili sztukę Marty Guśniowskiej pt. Gdzie jest Pani Eś? 

Ponadto Zuzanna Gajdzik - w tytułowej roli - również po raz drugi otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki.

Dziękujemy serdecznie - jesteśmy bardzo dumni! Oby tak dalej!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!