foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20190610 183725W Sali Kameralnej MOKu 10 czerwca 2019 roku nasza szkolna grupa teatralna podsumowła trzy lata pracy, która zaowocowała licznymi sukcesami, a przede wszytskim przyjaźniami i pasją do teatru.

Spektakl "Zakurzona Królewna" Piotra Rowickiego pokazuje wyimaginowany świat, gdzie lalki budzą się do życia po 20 latach i każda z nich opowiada swoją historię, w sporze z resztą marionetek. To ciekawa, wielopoziomowa opowieść o nas samych, naszych pragnieniach, niespełnionych marzeniach i tym, że nie chcemy odejść do lamusa.

To był piękny czas dokonywania wyborów, odkrywania talentów i poznawania własnych umiejętności. Za wszystkie piękne chwile dziękuję!

B. Wyrzykowska-Piesik

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!