Technikum nr 7

Kierunki w naszym Technikum

 • <b>Technik Informatyk</b>

  Technik Informatyk

  Komputery i serwery, sieci i strony.

  Ta klasa ma to wszystko

  Dowiedz się więcej
 • <b>Technik Programista </b>

  Technik Programista

  Tworzenie stron, aplikacji, i systemów?
  Dla ciebie klasa idealna!

  Dowiedz się więcej
 • <b>Technik Elektronik</b>

  Technik Elektronik

  Elektronika, układy i mikroprocesory
  To twoja klasa

  Dowiedz się więcej

Najważniejsze Informacje

Praktyki w Flameco

  Hola Sevilla! Przygotowania do wyjazdu kolejnej grupy trwają w najlepsze. Za nimi już spotkanie online z naszą koordynator z Sewilli, Panią Martą euromind, warsztaty psychologiczno- pedagogiczne i część spotkań z cyklu językowo-kulturowego. A przed nimi jeszcze czwartkowe spotkanie organizacyjne. Już nie możemy się doczekać!...

Kino z dziesiątką!

 

Wczorajszego wieczoru klasy lekcyjne zmieniły się w sale kinowe! Wszystko za sprawą naszych wspaniałych nauczycieli, którzy w ramach szkolnego klubu filmowego 10MUZA postanowili zaprosić uczniów na seanse filmowe. Tak, dobrze przeczytaliście - seanse, ponieważ wyświetliliśmy cztery filmy, w czterech językach! Nasi uczniowie stanęli przed trudnym wyborem, bo przecież jak wybrać jeden film spośród tylu ciekawych propozycji? Dziękujemy Uczniom za obecność i mile spędzony czas!

Dni wolne 2 i 3 listopada

  Uwaga! Z uwagi na prośby Rodziców oraz wniosek Samorządu Szkolnego, dni 2 oraz 3 listopada br. będą dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, czyli w tych dniach nie będzie lekcji. Rodzice zainteresowani dyżurami świetlicy w tych dniach, proszeni są o kontakt z panią dyrektor E. Brzezińską.