Piknik z dziesiątką!

Tak, dobrze widzicie! Nasza szkoła wraz z jednym z naszych przyjaciół czyli Radą Dzielnicy Mikulczyce organizuje piknik rodzinny, co znaczy, że możecie spotkać się z nami i miło spędzić czas!

Oprócz dobrej zabawy, jedzenia i innych aktywności mamy w planach zebrać pieniążki, które przeznaczymy na:

• ogrodzenie placu zabaw dla dzieci w celu zwiększenia bezpieczeństwa,
  • stworzenie strefy relaksu dla uczniów.

Zapraszamy wszystkich serdecznie 3 czerwca do Zespołu Szkół nr 10 im. Janusza Groszkowskiego w Zabrzu!!!

Imprezę współorganizuje Rada Dzielnicy czyli ludzie, którzy dzień w dzień pracują, by w Mikulczycach żyło się dobrze. Są to osoby, które prężnie działają, organizują i angażują się w wiele akcji, jak na przykład Gala "U nos w Mikulach". Oprócz tego na ich profilu znajdziecie wiele informacji, co aktualnie dzieje się w naszej dzielnicy - od remontu drogi, po ostrzeżenie przed włamywaczem!