VII Liceum Ogólnokształcące

Kierunki w naszym liceum

Wyróżnione artykuły

Praktyki w Flameco

Hola Sevilla! Przygotowania do wyjazdu kolejnej grupy trwają w najlepsze. Za nimi już spotkanie online z naszą koordynator z Sewilli, Panią Martą euromind, warsztaty psychologiczno- pedagogiczne i część spotkań z cyklu językowo-kulturowego. A przed nimi jeszcze czwartkowe spotkanie organizacyjne. Już nie możemy się doczekać!...

Kino z dziesiątką!

Wczorajszego wieczoru klasy lekcyjne zmieniły się w sale kinowe! Wszystko za sprawą naszych wspaniałych nauczycieli, którzy w ramach szkolnego klubu filmowego 10MUZA postanowili zaprosić uczniów na seanse filmowe. Tak, dobrze przeczytaliście - seanse, ponieważ wyświetliliśmy cztery filmy, w czterech językach! Nasi uczniowie stanęli przed trudnym wyborem, bo przecież jak wybrać jeden film spośród tylu ciekawych propozycji? Dziękujemy Uczniom za obecność i mile spędzony czas!

Dni wolne 2 i 3 listopada

Uwaga! Z uwagi na prośby Rodziców oraz wniosek Samorządu Szkolnego, dni 2 oraz 3 listopada br. będą dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, czyli w tych dniach nie będzie lekcji. Rodzice zainteresowani dyżurami świetlicy w tych dniach, proszeni są o kontakt z panią dyrektor E. Brzezińską.